Fotogaleria


DOM SENIORA W KWIECEWIE
posiada dogodną lokalizację. Położony jest w sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 530, skąd istnieje możliwość dojazdu do: Dobrego Miasta (7 km), Świątek (7 km) i Olsztyna (32 km). We wsi znajduje się kościół i sklep spożywczy. Nowo otwarty Dom Seniora w Kwiecewie (Gmina Świątki) zaprasza na pobyty długoterminowe i czasowe osoby w podeszłym wieku, poszukujące miejsca do zamieszkania w przyjaznym, spokojnym, wiejskim otoczeniu, blisko naturalnej, niczym nieskażonej warmińskiej przyrody.

W pobliżu we wsi Głotowo (2 km), znajduje się jedna z najwspanialszych i jedyna na Warmii Kalwaria Warmińska, położona w malowniczym jarze rzeczki Kwieli.

W pobliżu Kwiecewa znajduje się obfitujące w ryby łowisko PZW.

Działka, na której zbudowany jest dom, posiada duże możliwości rekreacji w sezonie letnim. Dużo zieleni i krzewów, wiata rekreacyjna, liczne miejsca do wypoczynku, utwardzone ciągi spacerowe oraz mnogość ptactwa zapewniają relaks i odpoczynek w harmonii z naturą przez cały dzień.

Blisko Domu Seniora swoją filię posiada Gminna Biblioteka Publiczna w Świątkach z pokaźnym księgozbiorem. Mieszkańcy Domu Seniora w Kwiecewie mają do wyboru w pełni wyposażone: - dwu i trzyosobowe pokoje. 

 


WYKWALIFIKOWANY PERSONEL MEDYCZNY DOSTĘPNY 24H


STAŁA OPIEKA LEKARSKA


ZABIEGI PIELĘGNACYJNE I KOSMETYCZNE


RODZINNA ATMOSFERA OŚRODKA


KONTAKT

Kwiecewo 19, 11-008 Świątki

(+48) 788 208 958, e-mail: domseniorasc@wp.pl

LOKALIZACJA